درباره ما

خنیاگر (شرکت دیهیم پردیس ایده‌پرداز) یک تیم فیلم‌سازی است که هدف خود را گسترش دانش موسیقی در میان تمام اقشار مردم، فراهم آوردن آموزش‌های صحیح موسیقی برای تمامی افراد در هر نقطه‌ای از ایران یا جهان و در نهایت تبدیل موسیقی صحیح به یکی از ارکان زندگی روزمره قرار داده است.

خنیاگر با همکاری بهترین و نام‌آشناترین اساتید موسیقی در کشور، فیلم‌های آموزشی موسیقی را به نحوی تولید می‌کند تا کمترین نقطه‌ی ابهام یا سوالی برای مخاطب باقی نماند. با علم به اینکه در زمان آموزش از طریق فیلم امکان پرسش و پاسخ میان هنرجو و استاد وجود ندارد، از یک سمت اساتید با استفاده تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود، تمامی مفاهیم را طوری بیان می‌کنند تا تقریبا هیچ جای سوالی برای بیننده باقی نمی‌ماند.

از طرف دیگر تیم خنیاگر که متشکل از فیلم‌برداران، صدابرداران، نورپردازان و تدوینگرهای متخصص سینمایی است، در زمان تهیه فیلم‌ها تمام دقت خود را به‌خرج می‌دهد تا تمامی جزییات به صورت کاملا واضح در تصویر دیده شود و هیچ نقطه‌ی کوری باقی نماند. در زمان صدابرداری و صداگذاری نیز همین دقت عمل به‌کار گرفته می‌شود تا واقعی‌ترین و طبیعی‌ترین صدای ممکن به گوش بیننده برسد. همچنین تدوین‌ها به‌صورت کاملا طراحی شده و فکر شده انجام می‌شود تا انسجام مطالب و در عین حال آرامش بیننده در زمان تماشای فیلم‌ها حفظ شود.

خنیاگر با یک استاندارد جهانی فیلم‌های آموزشی موسیقی را تولید می‌کند تا به قدر توان خود سهمی در ارتقای جایگاه موسیقی غنی کشور ایران در میان افراد جامعه داشته باشد.

شماره‌ تماس: ۳۸۲۳۰۴۱۳-۰۷۱