خنیاگر
اخیرا بیشتر جست‌وجو شده‌اند
گیتارسلسلف
Loading...
بسته اقتصادی ویولن ایرانی-
بسته اقتصادی ویولن ایرانی
توجه
ترافیک مصرفی خنیاگر برای کاربران داخل ایران نیم‌بها محاسبه می‌شود.
Loading...
بسته اقتصادی ویولن ایرانی
۷۲ قسمت۳۵:۵۲:۰۲
محتوای این بسته، معادل ۲۰۰ هفته آموزش حضوری است
Loading...
ضمانت یادگیری - بازگشت وجه تا ۱۵ روزدر صورتی که این آموزش برای شما مفید نباشد تا ۱۵ روز پس از خرید، کل مبلغ پرداختی شما را برمی‌گردانیم
ضمانت یادگیری - بازگشت وجه تا ۱۵ روز
بسته اقتصادی چیست؟بسته‌های اقتصادی روشی مقرون به صرفه برای خرید چند مجموعه به صورت همزمان و با هزینه‌ای بسیار کمتر هستند. چیزی شبیه به عمده خرید کردن. شما می‌توانید هر مجموعه را به تنهایی تهیه کنید، یا اینکه از طریق بسته اقتصادی، چند مجموعه را با هم خرید کنید و بسیار کمتر هزینه کنید.
توضیحاتاین بسته اقتصادی شامل مسیر آموزشی کامل و صفر تا صد ویولن ایرانی است.
اساتید
بهنوش بهنام‌نیا
سیاوش لطفی
جزئیات مجموعه‌ها
ویولن ایرانی مقدماتی (شیوه استاد خالقی)
بهنوش بهنام‌نیا
۵.۰
آموزش کامل و جامع ویولن ایرانی بر اساس کتاب استاد روح‌الله خالقی به همراه تمرینات تکمیلی از کتاب‌های ل ویولن و ولفارت با تدریس بهنوش بهنام‌نیا در خنیاگر. بهنوش بهنام‌نیا که از کودکی نزد اساتید بزرگ همچون اسدلله ملک به آموختن ویولن مشغول بوده و همیشه در خانه و خانواده با موسیقی ایرانی عجین بوده، با تدریسی دقیق و دلنشین، این ساز پر چالش را آموزش می‌دهد.
جلسات
ویولن ایرانی متوسطه (شیوه استاد خالقی)
بهنوش بهنام‌نیا
۰
آموزش جامع ویولن ایرانی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته در خنیاگر. این مجموعه‌ها که بر اساس کتاب‌های استاد روح‌الله خالقی تدریس شده‌اند، در حال حاضر کامل‌ترین مرجع یادگیری ویولن ایرانی محسوب می‌شوند.
جلسات
ویولن ایرانی پیشرفته (شیوه استاد خالقی)
بهنوش بهنام‌نیا
۰
در این مجموعه، خانم بهنام‌نیا با تسلطی مثال‌زدنی کتاب‌های سوم و چهارم استاد روح‌الله خالقی را تدریس کرده‌اند. این کتاب‌ها در واقع دوره پیشرفته و عالی در ویولن ایرانی محسوب می‌شوند و هر دو قطعاتی پیچیده و طولانی دارند که در طی جلسات این مجموعه نکته به نکته تدریس شده‌اند.
جلسات
سلفژ (شیوه اختصاصی)
سیاوش لطفی
۴.۸
در مجموعه آموزشی سلفژ با تدریس جناب آقای سیاوش لطفی در خنیاگر، هرآنچه از آموزش سلفژ نیاز دارید را به دست می‌آورید. با استفاده از روش‌های به‌روز دنیا برای آموزش سلفژ، تمامی مطالب به زیبایی توضیح داده شده‌اند و با ضمائم مفصلی که برای تمرینات بیشتر در اختیار شما قرار گرفته است، همه‌چیز مهیاست تا به خوبی از سلفژ استفاده کنید و دانش و درک موسیقایی خود را بالا ببرید.
جلسات