خنیاگر
اخیرا بیشتر جست‌وجو شده‌اند
هنهنگگیتار
Loading...
بسته اقتصادی سنتورنوازی معاصر-
بسته اقتصادی سنتورنوازی معاصر
توجه
ترافیک مصرفی خنیاگر برای کاربران داخل ایران نیم‌بها محاسبه می‌شود.
Loading...
بسته اقتصادی سنتورنوازی معاصر
۱۰۰ قسمت۲۲:۳۱:۳۸
محتوای این بسته، معادل ۲۶۸ هفته آموزش حضوری است
Loading...
ضمانت یادگیری - بازگشت وجه تا ۱۵ روزدر صورتی که این آموزش برای شما مفید نباشد تا ۱۵ روز پس از خرید، کل مبلغ پرداختی شما را برمی‌گردانیم
ضمانت یادگیری - بازگشت وجه تا ۱۵ روز
بسته اقتصادی چیست؟بسته‌های اقتصادی روشی مقرون به صرفه برای خرید چند مجموعه به صورت همزمان و با هزینه‌ای بسیار کمتر هستند. چیزی شبیه به عمده خرید کردن. شما می‌توانید هر مجموعه را به تنهایی تهیه کنید، یا اینکه از طریق بسته اقتصادی، چند مجموعه را با هم خرید کنید و بسیار کمتر هزینه کنید.
توضیحاتاین بسته اقتصادی شامل تمامی سطوح آموزش سنتورنوازی به شیوه معاصر است و از نقطه صفر و دوره مبتدی آغاز می‌شود و تا سطح عالی ادامه پیدا می‌کند.
اساتید
مهیار‍ طریحی
جزئیات مجموعه‌ها
سنتورنوازی معاصر ۱ (دوره مقدماتی)
مهیار‍ طریحی
۴.۸
آموزش جامع و کامل سنتورنوازی از صفر با تدریس مهیار طریحی در خنیاگر. این مجموعه که بر مبنای شیوه سنتورنوازی اساتید پشنگ کامکار، پرویز مشکاتیان و اردوان کامکار تدریس می‌شود، مسیری جذاب و زیبا از آموزش سنتور را پیش روی هنرجو قرار می‌دهد.
جلسات
سنتورنوازی معاصر ۲ (دوره تصنیف‌ها)
مهیار‍ طریحی
۵.۰
در مسیر آموزشی ساز سنتور به شیوه معاصر، بعد از دوره مقدماتی می‌توانیم تصنیف‌های بسیاری را همراه با شعر بنوازیم و بخوانیم. در این مجموعه علاوه بر نکات و تکنیک‌ها، بیش از سی تصنیف به همراه خوانش شعر آنها آموزش داده می‌شود.
جلسات
سنتورنوازی معاصر ۳ (دوره متوسطه اول)
مهیار‍ طریحی
۵.۰
مجموعه آموزشی سنتورنوازی معاصر دوره متوسطه اول، شامل حدود بیست قطعه است که از کتاب‌های «موج نو» و «گل‌آیین» که به ترتیب شامل آثاری از اساتید پشنگ کامکار و پرویز مشکاتیان است تدریس شده‌اند. در این دوره همچنین قطعات دیگری خارج از این کتاب‌ها نیز تدریس و اجرا شده است. یادگیری این قطعات به حدود یکسال تمرین نیاز دارد و ممارست و پشتکار زیادی می‌طلبد.
جلسات
سنتورنوازی معاصر ۴ (دوره متوسطه دوم)
مهیار‍ طریحی
۵.۰
مجموعه آموزشی سنتورنوازی به شیوه معاصر در سطح متوسطه دوم شامل حدود بیست قطعه از اساتید پشنگ کامکار، پرویز مشکاتیان و اردشیر کامکار است. این قطعات که از کتاب‌های موج نو و گل‌آیین و سل‌آیین تدریس می‌شوند قطعاتی پیچیده و طولانی هستند و تمرین آنها نیاز به پشتکار و زمان زیادی دارد.
جلسات
سنتورنوازی معاصر ۵ (دوره عالی)
مهیار‍ طریحی
۵.۰
مجموعه آموزشی سنتورنوازی معاصر در سطح عالی، مجموعه قطعاتی‌ست از پرویز مشکاتیان، مصطفی مومنیان، مهیار طریحی، سیاوش کامکار و اردوان کامکار. قطعات این دوره همگی بسیار پیچیده و طولانی هستند و نیاز به تمرین چند ماهه دارند.
جلسات