خنیاگر
اخیرا بیشتر جست‌وجو شده‌اند
هنهنگگیتار
Loading...
بسته اقتصادی گیتار کلاسیک-
بسته اقتصادی گیتار کلاسیک
توجه
ترافیک مصرفی خنیاگر برای کاربران داخل ایران نیم‌بها محاسبه می‌شود.
Loading...
بسته اقتصادی گیتار کلاسیک
۹۷ قسمت۲۴:۵۵:۱۲
محتوای این بسته، معادل ۱۲۰ هفته آموزش حضوری است
Loading...
ضمانت یادگیری - بازگشت وجه تا ۱۵ روزدر صورتی که این آموزش برای شما مفید نباشد تا ۱۵ روز پس از خرید، کل مبلغ پرداختی شما را برمی‌گردانیم
ضمانت یادگیری - بازگشت وجه تا ۱۵ روز
بسته اقتصادی چیست؟بسته‌های اقتصادی روشی مقرون به صرفه برای خرید چند مجموعه به صورت همزمان و با هزینه‌ای بسیار کمتر هستند. چیزی شبیه به عمده خرید کردن. شما می‌توانید هر مجموعه را به تنهایی تهیه کنید، یا اینکه از طریق بسته اقتصادی، چند مجموعه را با هم خرید کنید و بسیار کمتر هزینه کنید.
توضیحاتمجموعه‌های آموزشی «گیتار کلاسیک» به همراه دیگر مجموعه‌های مرتبط در این بسته اقتصادی جمع‌آوری شده‌اند.
اساتید
فرهاد اسعدیان
سیاوش لطفی
جزئیات مجموعه‌ها
گیتار کلاسیک ۱
فرهاد اسعدیان
۵.۰
گیتار، یکی از زیباترین کلیدهای ورود به جهان موسیقی کلاسیک است. در اینجا و با این مجموعه، گیتار کلاسیک از نقطه صفر با هم یاد می‌گیریم و پیش می‌رویم. برای یادگیری گیتار کلاسیک با این مجموعه، نیازی به هیچ‌گونه پیشنیاز یا دانش یا تجربه قبلی در موسیقی نیست. کافی‌ست یک ساز ساده داشته باشید و آموزش را آغاز کنید. فرهاد اسعدیان که شناخته‌شده‌ترین چهره تدریس گیتار کلاسیک است، در این مجموعه به زبانی بسیار ساده، گیتار، موسیقی کلاسیک و تاریخ گیتار را آموزش می‌دهد.
جلسات
گیتار کلاسیک ۲
فرهاد اسعدیان
۰
در ادامه مسیر آموزشی گیتار کلاسیک ۱، این جلسات و درس‌ها و تمرینات مهارت هنرجو را در نواختن قطعات با ریتم‌های مختلف، تکنیک‌های دست راست و چپ و شناخت نت‌های روی تمامی دسته گیتار تقویت می‌کند. در انتهای این مجموعه، هنرجو دیگر مبتدی نیست و می‌تواند وارد دوره متوسطه آموزش گیتار کلاسیک شود.
جلسات
سلفژ (شیوه اختصاصی)
سیاوش لطفی
۴.۸
در مجموعه آموزشی سلفژ با تدریس جناب آقای سیاوش لطفی در خنیاگر، هرآنچه از آموزش سلفژ نیاز دارید را به دست می‌آورید. با استفاده از روش‌های به‌روز دنیا برای آموزش سلفژ، تمامی مطالب به زیبایی توضیح داده شده‌اند و با ضمائم مفصلی که برای تمرینات بیشتر در اختیار شما قرار گرفته است، همه‌چیز مهیاست تا به خوبی از سلفژ استفاده کنید و دانش و درک موسیقایی خود را بالا ببرید.
جلسات
تربیت شنوایی (شیوه اختصاصی)
سیاوش لطفی
۵.۰
مجموعه آموزشی تربیت شنوایی با تدریس سیاوش لطفی که مجموعه آموزشی سلفژ را نیز در خنیاگر تدریس کرده است، کمک شگفت‌انگیزی به هنرجو می‌کند تا گوش خود را مانند یک موسیقی‌دان حرفه‌ای تربیت کند. توانایی تشخیص نت‌ها، فواصل، آکوردها، گام‌ها و … نیاز واجب یک هنرجوی جدی موسیقی‌ست و این مجموعه قدم به قدم و با تمریناتی از ساده به مشکل، این مهارت را آموزش می‌دهد.
جلسات