خنیاگر
اخیرا بیشتر جست‌وجو شده‌اند
سنتورویولنوی
Loading...

اگر سوال داشتم چه؟ رفع اشکال چگونه انجام می‌شود؟


اگر سوالی برایم پیش آمد، از چه کسی بپرسم؟ چه کسی ایرادات و اشکالات تمریناتم را می‌گیرد؟ اصلا امکان رفع اشکال در این شیوه وجود دارد؟ مگر نباید استاد دست هنرجو را ببیند؟ خنیاگر همه این‌ها را می‌داند.
-
توجه
ترافیک مصرفی خنیاگر برای کاربران داخل ایران نیم‌بها محاسبه می‌شود.

ما همه‌چیز را گفته‌ایم. همه‌چیز.


آموزش موسیقی تخصص ماست. ما می‌دانیم کجا، چه سوالی دارید و هنگام تمرین، چه اشتباهاتی می‌کنید. ما تمامی سوالات احتمالی شما و اشتباهاتی که ممکن است در هنگام تمرین داشته باشید را پیش‌بینی کرده‌ایم و در فیلم‌ها توضیح داده‌ایم. حالت‌های نادرست را نیز نمایش داده‌ایم تا شما خودتان بتوانید اشتباهات‌تان را ببینید و اصلاح کنید. کافی‌ست هر قسمت از فیلم‌ها را «چند بار» با دقت ببینید و تمرینات خود را با اجرای آموزگار در فیلم تطبیق دهید. در این صورت سوال، اشکال یا ابهامی برای شما باقی نمی‌ماند.
-
توجه
ترافیک مصرفی خنیاگر برای کاربران داخل ایران نیم‌بها محاسبه می‌شود.

ما همه‌چیز را نشان داده‌ایم. همه‌چیز.


تیم فیلم‌سازی خنیاگر مسلط به موسیقی‌ست. ما از قبل، شیوه آموزش هر آموزگار را بررسی کرده و نوع تصویربرداری، صدابرداری و تدوین را منحصر به همان آموزش طراحی می‌کنیم. در خنیاگر، شما می‌توانید از زوایایی ساز و دست آموزگار را ببینید که اصلا در کلاس‌های حضوری ممکن نیست. دیدنِ دقیق دست‌های آموزگار و ساز، کمک می‌کند تا به راحتی تمرینات خود را با اجرای آموزگار مقایسه کنید و از اجرای درستِ خود مطمئن شوید.
-
توجه
ترافیک مصرفی خنیاگر برای کاربران داخل ایران نیم‌بها محاسبه می‌شود.

اگر همچنان سوالی داشتم چه؟


با آموزش‌های خنیاگر و دقت و مرور کافی شما، بعید است سوالی برای‌تان بماند یا تمرینی را اشتباه انجام دهید؛ اما اگر هر سوال یا ابهامی یا داشتید، حتما بپرسید یا از تمرینات خود فیلم بگیرید و برای ما ارسال کنید. تمامی سوالات و تمرینات شما را به دقت بررسی می‌کنیم و پاسخ می‌دهیم. در موارد خاص، سوال شما مستقیما با آموزگار مربوطه مطرح می‌شود و پاسخ ایشان به شما منتقل می‌گردد.

خاطرتان جمع!


کسی که در خنیاگر پاسخگوی شماست، به موسیقی و ساز شما مسلط‌ است.