خنیاگر
اخیرا بیشتر جست‌وجو شده‌اند
تار
Loading...

شیوه و شرایط بازگشت وجه:

خنیاگر در جهت اطمینان‌بخشی به کاربران خود نسبت به کارایی مجموعه‌های آموزشی خود و آسودگی خاطر هنرجویان از نظر یادگیری واقعی مطالب، این امکان را فراهم کرده است تا اگر هنرجویی نسبت به مطالب ارائه شده در هر یک از آموزش‌ها رضایت نداشت و آن مطالب برای وی مفید واقع نشد و فرآیند صحیح یادگیری اتفاق نیفتاد، هنرجو بتواند محصول خریداری شده را مسترد کرده و وجه پرداختی خود را به کامل پس بگیرد.

 • چه مواردی شامل این طرح نمی‌شود؟
  مواردی همچون «پشیمانی از خرید»، «برداشت اشتباه از قیمت»، «عدم توجه به واحد پولی و تصور ریال بودن قیمت‌ها» و به طور کلی هرگونه دلیلی که ناشی از مطالب و کیفیت آموزش‌ها نباشد شامل این طرح نیست و درخواست بازگشت وجه در این موارد مورد قبول واقع نخواهد شد.
 • درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟
  برای ثبت درخواست بازگشت وجه، بایستی از طریق صفحه مربوط به این درخواست یا از طریق ارسال پیام به پشتیبانی درخواست خود را ثبت نموده، مجموعه مورد نظر و دلیل درخواست را اعلام نموده و یک شماره شبا مرتبط با همان نام کاربری ثبت شده در سایت را ارسال نمایید. پس از بررسی و قبول درخواست، وجه پرداختی به همان شماره شبای اعلام شده واریز می‌گردد.
 • نکات قابل توجه:
  • به محض ثبت درخواست مرجوعی، مجموعه مورد نظر برای حساب کاربری درخواست‌دهنده غیرفعال می‌شود. چنانچه درخواست قبول نشود، مجموعه مجددا برای آن حساب کاربری فعال می‌گردد.
  • خنیاگر درخواست‌ها را بررسی کرده و در صورتی که متوجه شود کاربر شیوه استفاده درستی از آموزش نداشته، تلاش می‌کند تا این موارد را توضیح دهد و با ارائه راهنمایی‌های لازم، هنرجو بتواند به درستی از آموزش‌ها استفاده کرده و فرآیند یادگیری واقع شود.همچنین لازم به ذکر است که ممکن است دلایل اعلام شده از سمت کاربر مورد پذیرش خنیاگر واقع نشود و درخواست رد شود.
  • تمام تلاش خنیاگر بر ایجاد یک مسیر یادگیری درست و اصولی است و هر گونه کمک یا راهنمایی لازم از سمت خنیاگر ارائه خواهد شد. در نهایت چنانچه این مسیر برای هنرجویی شکل نگیرد، مجموعه مورد نظر وی مسترد شده و وجه پرداختی به ایشان بازمی‌گردد.