یکی از کتاب های مرجع برای یادگیری نواختن سنتور کتاب آموزش سنتور فرامرز پایور است. در این مطلب ما فایل pdf این کتاب با کیفیت بالا را در اختیار خوانندگان محترم قرار می دهیم. اگر شما هم برای یادگیری سنتور به دنبال این کتاب آموزش سنتور هستید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید. 

از اساتید مطرح و شناخته شده ی ساز سنتور، که در زمینه ی نوازندگی سنتور، آهنگسازی و آموزش سنتور فعالیت می کرده، استاد فرامرز پایور است. پایور ساز سنتور را به شکل تخصصی می نواخت و در طول ۴۵ سال فعالیت خود، شاگردان و نوازندگان با ارزشی را تربیت کرد. 

امروزه در آموزشگاه های مختلف و توسط اساتید مختلف، سبک نوازندگی استاد فرامرز پایور آموزش داده می شود و کتاب او به بسیاری از هنرجویان پیشنهاد می شود. بسیاری از هنرجویان نیز که فراگیری آموزش آنلاین سنتور را پیش گرفته‌اند از این کتاب برای پیش بردن دوره خود استفاده می‌کنند. بهرحال نباید فراموش کرد کتاب برای یادگیری موسیقی کافی نیست و مدرس با تجربه و با کیفیت می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

دانلود کتاب آموزش سنتور فرامرز پایور

در این کتاب، آموزش های سنتور نوازی از مبتدی تا پیشرفته آورده شده و برای شروع یادگیری سنتور، می تواند تا حدودی نیاز شما به استاد را برطرف کند. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا نواختن ساز زیبا و بی نظیر سنتور به خوبی و آسانی فرا بگیرید. 

برای دانلود کتاب آموزش سنتور فرامرز پایور کلیک کنید.